2018 Tesettür Abiye Modelleri


Bu yıl zarif ve sade bir görünüme bürünen 2018 tesettür abiye modelleri, sade olmasının yanında göz alıcı renkleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Genelde turkuaz, ekru, mor, çürük pembe gibi renklere yoğunlaşan modacılar her yaşa uygun işlemeli, motifli modelleri ile 2018 tesettür abiye modellerine hayat katıyorlar. Bu modelleri sizler için ele aldım yazımın sonunda bulunan linke tıklayarak, tüm tesettür abiye modellerini ve tesettür giyim hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Tesettür abiye modeller bir kaç yıla kadar özel sipariş üzerine dikim gerçekleşiyordu, bu da haliyle modellerin daha pahalıya gelmesine kapı açıyordu.

Bir kaç yıldan beri bir çok moda tasarımcısının tesettür sektörüne yönelmesi ve boy göstermesi ile çok farklı, çok yaratıcı ve zarif tesettür abiye modelleri ortaya çıktı. Bunlardan bir kaçını başlıklar halinde ele almak istiyorum.

2018 Tesettür Abiye Modelleri Pınar Şems Rüzgarı

Sizlere bu bölümde Pınar Şems ismini tanıtmak isterim, kendisi tesettür abiye modelleri konusunda gelecek yıllarda duayen olacaktır. Çok farklı, eşsiz tasarımları sayesinde henüz bir kaç yıldır sektörde olsa da her sene bambaşka tesettür modeller ile bizleri şaşırtmaya devam ediyor.
2018 tesettür abiye modelleri

Gördüğünüz üzere 2018 tesettür abiye modelleri arasından seçtiğim bu model sade görünümü ve çiçekli desenleri ile mükemmel bir uyum yakalıyor. Buna benzer yetmişten fazla modeli bulunan Pınar Şems koleksiyonunu altta verdiğim bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

2018 Tesettür Abiye Modelleri Lefzen Etkisi

Bu yazımın ikinci konuğu ise Lefzen 2018 tesettür abiye modelleri oluyor, bana göre alanın öncü tesettür moda markalarından birisi, sizler için seçtiğim modeli görünce sizde bana hak vereceksiniz. 2018 tesettür abiye modelleri arasından seçtiğim bu iki markanın kreasyonlarını çok beğendim fakat beğendiğim kreasyonlar sadece bu iki marka ile sınırlı değil. Diğer markaların incelemesini ve bir çok tesettür giyim üzerine içeriğe aşağıda vermiş olduğum linkten ulaşabilirsiniz.
2018 Tesettür Abiye Modelleri

Yine bu model, 2018 tesettür abiye modelleri arasında gördüğüm en göz alıcı modellerden birisi, gerçekten gerek tarzı, gerek renkleri ve duruşu ile tam anlamıyla mükemmel bir model. Bu modellerin benzerlerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için; https://www.esarpmodelleri.net

Facebook sayfamız için Tıklayınız!

Youtube Sayfamız için Tıklayınız


What's Your Reaction?
Waoow Waoow
0
Waoow
Yaa Yaa
0
Yaa
Nee! Nee!
3
Nee!
Hahaha Hahaha
1
Hahaha
İşte bu! İşte bu!
5
İşte bu!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2018 Tesettür Abiye Modelleri

Giriş

reset password

Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image