AVENE YAZ BAKIM SETİ


AVENE YAZ BAKIM SETİ
Fransa’nın güneyinde yer almakta olan bir kasabasından adını alan Avene, Avrupa’nın en büyük dermokozmetik markası olarak bilinmektedir. Avene bakım ürünlerinin içeriği Avene de bulunan termal su ile zenginleştirilmiştir. Duyarlılık, dayanıklılık ve de etkililik testlerinden de olumlu bir şekilde geçmiş olan Avene oldukça kaliteli ürünler üretmektedir. Avene ürünleri cildi yatıştırmakta ve son derece rahatlatmakta olan özel formüller içermektedir. Avene ürün seatleri oldukça kaliteli ve uygun fiyatlara sahiptir. Ayrıca yoğun bir talep görmekte ve dermatologlar tarafından da fazlasıyla tavsiye edilmektedir.
Avene markasının birçok cilt tipine uygun olan serileri vardır. Örneğin Cleanance serisi yağlı ve akneli ciltler için fazlasıyla etkili bir krem iken, Hydrance Optimal ve cold krem de kuru ciltler için oldukça yoğun etki gösteren bir nemlendiricidir.

Trixera serisinde de atopik ciltler düşünülmüştür ve bu ciltlerin bütün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Avene, hassas ciltleri de düşünmüş ve hassas ciltler için hipoalerjenik güneş kremi çeşitlerini sunmuştur. Bu ürünler son derece etkili bir koruma kalkanı oluşturmaktadır. Ayrıca ürünlerinde paraben içermemekte ve suya da son derece dayanıklıdırlar.
Avene markası Avrupa ülkelerinin dışında Japonya ve Kanada’da da fazlasıyla tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Tercih edilmesinin başlıca sebepleri ambalaj konusunda ki daimi yenilikçi tarzı, ürün güvenliğine verdiği önem, fiyatlarının uygun olması, kaliteli ve etkinliği fazla olan ürünler sunmasıdır. Markanın en fazla tercih edilmekte olan ürünleri Avene SPF 50 Emülsiyon Güneş Koruyucu ürünü, Avene termal suyu, Avene Cleanance, Avene Eluage, Trixera serisi, Anti-age ürünleri serisi, Avene cold krem, Hydrance nemlendirici ve Triacneal ürünleri ve Avene yaz bakım setleridir.
Avene yaz kiti ile komple bakım seti üç üründen oluşmakta ve cilt tipine göre de çeşitleri bulunmaktadır. Avene yaz bakım setlerinin çeşitleri; çok hassas kuru cilt, akneli cilt, kuru cilt, normal karma cilttir. Komple bakım setinin içeriği özel olarak formüle edilmiştir, hassas ve alerjik ciltler için özel olarak hazırlanmıştır. Cilde mat güzel bir görünüm verir. Dokusu da sütsü ve yağsız özel bir dokudur. Son derece rahatlatıcı ve de cildinizi yumuşacık yapabilecek özelliği bulunmaktadır. Avene Termal Suyu açısından da fazlasıyla zengin bir üründür. Yapısı sebebiyle de kolay bir şekilde uygulanır ve yayılabilir. Yapısı hafiftir ve kesinlikle iz bırakmamaktadır.
Avene yaz bakım seti en çok tercih edilen çeşitlerinden biri de normal karma cilt için olan setidir. Setin içeriğinde yine üç adet ürün bulunmaktadır. Bu ürünler; Avene soin apaisant contour des yeux göz çevresi kremi, Avene mousse nettoyante cilt temizleme köpüğü ve Avene Spf50+ güneş koruyucu emülsiyondur. Birinci ürün olan göz çevresi kremi tüm ciltlerin kullanımına uygun bir üründür. Avene termal su bazlı göz çevresi ürünüdür. Fazlasıyla rahatlatıcı ve de yumuşatıcı etki göstermektedir. İçeriğinde bulunan dextran sülfat sayesinde göz kapaklarını rahatlatmaktadır. Göz çevresi ve de kapaklarını nemlendirir, besler ve dış etkenlere karşı da tam bir koruma sağlar.

Kullanımı ise temizlemiş olduğunuz göz çevrenize parmak uçlarınızla masaj yardımı ile uygulayablirsiniz. Avene yaz bakım seti ikinci ürünü olan cilt temizleme köpüğü normal ve karma ciltler için özel olarak geliştirilmiştir. Cildiniz de bulunan kiri, makyajı ve de sebum fazlasını nazikçe temizler ve cildinizi son derece rahatlatarak ferahlık hissi verir. Cilt temizleme köpüğü özellikle de T bölgenizde ki fazla sebum oluşumunu engeller. Kullanımı da nemli olan cildinize masaj yardımı ile uygulamalısınız. Ardından da bol bir su ile durulamayı unutmayınız. Üçüncü ürün ise güneş koruyucu emülsiyondur. Bu ürün de hassas ve karma ciltler için yüksek koruma faktörü bulunan bir emülsiyondur. Cildiniz de veya giysilerinizde kesinlikle iz bırakmaz. En iyi özelliği ise suya son derece dayanıklı olmasıdır. Birde Avene yaz bakım setleri ürünleri paraben içermemektedir. Güneşe karşı hassasiyeti olan ciltler için önerilmektedir. Kullanımı ise güneşe çıkmadan 20 dk kadar önce temiz cildinize masaj yapar gibi uygulamalısınız. Gün içerisinde tazeleyebilirsiniz.
https://www.dermoeczanem.com/avene-yaz-bakim-seti-cok-hassas-kuru-cilt-plaj-cantasi-hediyeli

What's Your Reaction?
Waoow Waoow
0
Waoow
Yaa Yaa
0
Yaa
Nee! Nee!
0
Nee!
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
İşte bu! İşte bu!
0
İşte bu!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AVENE YAZ BAKIM SETİ

Giriş

reset password

Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image