Avon Parfüm Önerileri


Avon parfüm önerileri : Avon katalogunda ortaya çıkan tüm ürünler; deneme yanılma yolu ile açığa çıkmış her zevke, tene hitap edebilecek ürünler ile kendini sürekli yenileyebilmiştir. Özellikle parfüm kokularının tende bıraktığı tını ile bazı kokuların müptelaları açığa çıkmış ve avon parfümlerine rağbet artmıştır. İndirimleri takip ederek müptelası olunan kokuya daha cazip fiyata sahip olunabilinir…

FAR AWAY :Bu parfüm kışın vaz geçilemeyen kokularından biridir,muhteşem bir kokuya sahiptir.Yaz aylarında da kullanılabilen bu parfüm bayanların avonda en fazla tercih ettikleri parfümlerden biridir.

PUR BLANCA : Avon markasının en güzel kokularından olan Pur blanca tamamen çiçek kokularıyla bezenmiş bir parfümdür. Hafif bir parfüm olması yaz kış kullanımı beraber sağlamaktadır.

UP TO YOU : İlk üretimi yapıldığı zamanlarda kokusu ile her kezi büyülemiş halen daha vaz geçilmez bir avon parfümü.Odunsu ve çiçeksi kokusuyla bayanların en çok tercih ettiği parfümler arasındadır.

PERCEİVE : Avon denince akla ilk gelen parfümlerden biri de Perceive’dir. Hem yazın hem de kışın kullanıma uygun olan bu parfüm odunsu ve çiçeksi bir kokuya sahiptir. Hem kadın hem erkek için ayrı kokuları mevcut.

FULLSPEED: Erkeklere özel üretilen Fullspeed avon parfümü bayanların erkekler için en fazla tercih ettiği ve satın aldığı bir parfüm, Özellikle bayanların çok hoşuna giden bir kokuya sahip.

JUST PLAY: Erkekler için üretilen en kalıcı parfümlerden biri.Kokusu gerçekten muhteşem olan bu parfüm sıkıldıktan sonra değişen bir yapıya sahip koku tam anlamıyla oturduğunda ise tahmin edeilemeyecek kadar muhteşem bir hal alıyor.Erkeklerin mutlaka denemesi gereken bir parfüm.

UNGARO: İşte Avon’un benimde favorilerimden biri olan en mükemmel parfümlerinden birtanesi.Kokusu dehşet.Oldukça kalıcı ve harika bir kokuya sahip.

Kaynak


What's Your Reaction?
Waoow Waoow
0
Waoow
Yaa Yaa
0
Yaa
Nee! Nee!
1
Nee!
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
İşte bu! İşte bu!
1
İşte bu!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avon Parfüm Önerileri

Giriş

reset password

Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image