BB Krem Nedir ? Fiyatları


Açılım olarak “Beauty Balm” (güzellik kremi anlamına gelmektedir) ya da “Blemish Balm” (kusur kapatıcı krem anlamına gelmektedir) olarak geçen BB krem; günlük olarak yüzüne makyaj uygulamak durumunda olan kadınların, her gün daha ağır ve yoğun yapılı ürünler kullanmak yerine daha hafif ve daha cilde dost ürünler kullanmayı tercih etmesi durumunda, kullanılacak en uygun ürün olarak gösterilmektedir.

Normal şartlarda pek çok markanın piyasaya sürdüğü pek çok farklı ürünün ortak özelliği, ağır bir yapıya ve daha ağır bir dokuya sahip olması; bu tip kapatıcıların ve fondötenlerin de zaman içerisinde cildi daha hassaslaştırması ve yorması durumu bilinmektedir.

BB kremin başlıca özellikleri

Ancak bu tip ürünlerin yerine kullanılabilecek BB kremler hem ciltteki fondötenlerin ve kapatıcıların kapatmakla yükümlü oldukları cilt lekelerini, sivilceleri, güneş yanıklarını vb. durumları kapatabilirken bir yandan da ekstra bir ürün kullanılmasına gerek kalmadan cildi dış görünüş olarak pürüzsüze yakın bir görünüme kavuşturabilmektedir.

BB kremlerin tıpkı fondötenler gibi açıklı koyulu renkleri bulunmakta ve böylelikle de ister koyu renge sahip kadınlar, ister açık renge sahip kadınlar istenirse de buğday tene sahip kadınlar gayet rahat bir biçimde bu ürünü kullanabilme imkanı bulmaktadırlar.

Cilde uygulandıklarında az önce dile getirdiğimiz gibi pürüzsüze yakın bir görüntü yaratan BB kremler, hem doğal görünüm açısından istekleri karşılamakta; hem de bunun yanında cildin dış etkenler vasıtasıyla savaşmak durumunda kaldığı zararlı durumlara karşı da cilde koruyucu bir kalkan gibi koruma sağlamaktadır.

Kaynak


What's Your Reaction?
Waoow Waoow
1
Waoow
Yaa Yaa
0
Yaa
Nee! Nee!
3
Nee!
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
İşte bu! İşte bu!
1
İşte bu!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BB Krem Nedir ? Fiyatları

Giriş

reset password

Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image