Club505 ve Tinder Gibi Arkadaş Sitelerinde İdeal Kız Profili Nasıl Olmalıdır?


Club505 ve Tinder Gibi Arkadaş Sitelerinde İdeal Kız Profili Nasıl Olmalıdır?

Club505’te kadın üyelerden ücret talep edilmemesi, Tinder’da kadınların çok fazla ilgi görmesi gibi durumlar sayesinde arkadaş sitelerinde takip edilen bir profil sahibi olmak çok kolay. Kızların bunun için dikkatli davranmasında her zaman yarar var. Profilleri ideal bir biçimde düzenlenecek olan kızlar ön planda yer almakta olup; diğer üyelere göre bir adım önde olmayı da başarabilecekler. Kızların arkadaşlık siteleri sayesinde arkadaş bulmak için bu şekilde bir profil oluşturmaları da şart olmakla beraber; marjinal ya da sıradan profil seçeneklerinden uzak durması da tavsiye edilmektedir. Profil içerisinde “Babasının Kızı” , “Cecelist”, “League of Legends” gibi ergence tabirleri asla kullanmaması gerekecektir. Kullanması halinde de erkek profilleri tarafından saçma sapan olarak görülecek ve kezban olarak tabir edilen bir profil olarak görülecektir.

Kız Profil Resimlerinin Önemi

Kızlar, herhangi bir profil oluşturduğunuz anlarda en fazla dikkat çekenin resminiz olduğunu unutmamalısınız. Bu yüzden de resminize önem vererek tek başınıza çekindiğiniz resimleri profil resmi olarak kullanmaya gayret etmelisiniz. Aksi takdirde en iyi arkadaşlık sitesi içerisinde olsanız dahi arkadaş bulmakta zorlanacaksınız. Profilinizde bulunan kızlar da başka profiller tarafından inceleme altına alınabilir ve onları beğenip size yazan erkeklerden de hoşnut olmayabilirsiniz. Aynı zamanda resimlerdeki kıyafet seçiminiz ile beraber filtre kullanımınız da bir artı puan kazandırmakta ve daha fazla takipçi ve mesaj isteği ile karşılaşmanızı sağlayacaktır. Club505, yüz tanıma algoritması sayesinde başkalarının fotoğraflarını kullanmanıza izin vermez. Ayrıca site içerisinde bulunan fotoğraf filtreleme seçenekleri sayesinde profilinize farklı bir hava katabiliyorsunuz.

Kız Profil Bilgilerinde Nelere Yer Verilmektedir?

Arkadaşlık siteleri içerisine giriş yapan kız profillerinin ortak alanlarda buluşacakları diğer profillere ulaşmak için hakkında kısmını doğru bir biçimde doldurmak gerekecektir. Hakkında kısmında burç, doğum tarihi ve ikamet ettiği şehre yer bağlamanız durumunda istediğiniz kriterlere sahip olan üyelerle iletişim kurmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda da ilgi alanları ve hobiler de hakkında kısmında yer alabilir. İstanbul’dan arkadaş bul seçeneği ile hareket edecek olan bir profil; İstanbul içerisinde olan bir başka profil ile bu sayede iletişime geçebilecektir. Bilhassa da zengin ve seçkin erkeklerin Club505’i tercih etmesinden dolayı kız profillerinin ilgiyle takip edilmesi bu kitlenin ilgisini çekebiliyor.

Arkadaş Sitelerinde İlgi Alanları Ortak Profiller Bulmak

İnsanların ortak bir alan hakkında konuşmaları daha kolay olacağından dolayı; kız ya da erkek profillerinin bu şekilde ilerlemesi gerektiğini belirtelim. İlk iletişim esnasında iki taraf da zorlanacağından dolayı ortak alanlar devreye girecek ve daha iyi bir kaynaşma ortamını sağlamada fayda gösterecektir. Arkadaş ara butonu içerisine ortak alanları yazacak olan profil sahipleri; bu sayede de istediklerine ulaşacaklarından dolayı kız ya da erkek profillerinin mutlaka bu unsurlara yer vermesi gerektiğini de hatırlatalım. Bu sayede ideal bir sevgili bulma durumu söz konusu olacak ve sevgili bulma konusunda da sitelerin fayda sağlayacak türde de ön planda da yer alması durumu da gündeme gelecektir.

Etiketler: Arkadaş ara, İstanbul’dan arkadaş bul, en iyi arkadaşlık sitesi


What's Your Reaction?
Waoow Waoow
1
Waoow
Yaa Yaa
2
Yaa
Nee! Nee!
0
Nee!
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
İşte bu! İşte bu!
1
İşte bu!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Club505 ve Tinder Gibi Arkadaş Sitelerinde İdeal Kız Profili Nasıl Olmalıdır?

Giriş

reset password

Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image