Dizilerde Kim Neye Sponsor Dizi Kıyafetleri?


Son zamanların en popüler konularından biri dizi sponsorları. Dizilerde her giyilen taklan veya kullanılan aksasuarlar modaya yön veriyor. İzleyiciler artık o kadar dikkatli ki hemen hemen her şeyin markası yeni bir merak konusu ve yeni bir sektör. Hal böyle olunca markalar dizilere sponsor olmak için adeta birbirleri ile yarışıyor. Dizinin bitiminde kısa bir süre görebildiğimiz marka logolarından sa bunlara ulaşmak oldukça zor. Tam burada imdadınıza yetişen bir siteden bahsetmek istiyorum. Dizi kıyafetleri sizi bu külfetten kurtaracak bir oluşum. Dizilerde yayınlanan ürünleri tek tek inceleyip marka fiyat ve hatta satın alınacak yerin linkine kadar sizi bilgilendiriyor!
Bu yılın En çok izlenen diziler arasında olan ve 4 kadının hikayesini anlatan Ufak Tefek Cinayetler dizisi en çok merak edilen dizilerden biri! Dizide Arzu, Oya,Pelin ve Merve karakterlerinin her giydiği olay olurken bu sponsorlara ulaşmak hiç kolay değil! Ufak tefek cinayetler dizi kıyafetleri ve sponsorlarını karşılaştırmalı olarak buradan incelemeniz mümkün! Sadece kıyafetler yayınlandığı gibi dizide kullanılan tüm aksesuar ve mobilyaları da ekip ellerinden geşldiğince yayınlıyor. Site Sosyal medyada da oldukça aktif ve sorduğunuz her şey çok hızlı cevap alabiliyorsunuz.
Bir diğer dizi ve geçen senenin en çok dizilerinden biri olan İstanbullu Gelin geniş kadrosu ile sponsorların ol bol ürünlerini tanıttığı dizilerden biri. Dizinin Ana karakterlerini Canlandıran Özcan Deniz (Faruk) ve Aslı Enver (Süreyya) sponsorları her nekadar merak konusu olsa da alt karakterlerinde kıyafetleri oldukça merak edilenler arasında İstanbullu Gelin Dizi kıyafetleri ve sponsorlarına buradan kolayca ulaşabilirsiniz. Hemen hemen tüm bölümlerin ayrı ayrı kıyafetlerine bir iki tıklama ile ulaşmanız mümkün! İstanbullu Gelin Son bölüm kıyafetleri ve daha fazlası için dizikiyafetleri.net adresini ziyaret edebilirsiniz!


What's Your Reaction?
Waoow Waoow
1
Waoow
Yaa Yaa
0
Yaa
Nee! Nee!
0
Nee!
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
İşte bu! İşte bu!
0
İşte bu!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dizilerde Kim Neye Sponsor Dizi Kıyafetleri?

Giriş

reset password

Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image