D&P Parfüm Kodları


DP Parfüm Kodları

Vazgeçilmezlerimiz listesinin üst sıralarında yer alan ürün parfümdür. Günlük hayatın koşuşturması arasında en çok tazelediğimiz şey, kokumuz oluyor. Özellikle yaz aylarında sıcakların artması ile oluşan kötü kokuları engellemek için kullanılan parfümlerin pek çok çeşidi müşterilerin zevk ve tercihlerine sunulmaktadır.

Kadın veya erkek fark etmeden pek çok markanın ürünlerini çoğumuz az çok biliyoruz. Ancak bilinen orijinal parfümlerin yanı sıra bir de açık parfümler, yani doldurma dediğimiz ürünler de vardır. Orijinal parfümlerin yüksek fiyatları ve düşük cc’ lerde olması pek çok kullanıcıyı açık parfüme yönlendirmiştir. Ve bu konuda en iyi açık parfüm markası D&P’dir.

 

DP Parfüm

DP, bir açık parfüm markasıdır ve hemen hemen tüm orijinal parfümlerin doldurma yani açık haline ulaşmanızı sağlar. Kokusu orijinal parfümle aynı olan DP, sadece kalıcılık anlamında orijinal parfümden farklıdır. Çok ucuz fiyatlara, orijinal parfüm kalitesinde parfümler kullanmak istiyorum diyorsanız; bir DP satış noktasını ziyaret etmeniz yeterlidir.

HERŞEY UNUTULUR, KOKUNUZ ASLA! ‘sloganı ile hizmet veren DP’nin 400’e yakın erkek, kadın ve unisex parfüm çeşidi mevcuttur. Ankara’ da kurulan DP şirketi, Türkiye’nin pek çok noktasında satış yapmaktadır.

 

Açık Parfüm Zararlı Mı?

Açık parfümler, eğer sağlık bakanlığından onay alınarak üretilmiş ise, zararlı değildir. Ve DP, T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan onay alınarak üretilmiştir. Bu nedenle DP markalı parfümleri rahatlık ile kullanabilirsiniz.

DP Parfüm Tanınmış Bir Marka Mıdır?

DP parfüm yurtiçi satışlarda 152 mağazası ile hizmet verirken, yurtdışı satışlarında ise 37 tane ülkede satış yapmakta olan aktif bir firmadır.

Kaynak


What's Your Reaction?
Waoow Waoow
1
Waoow
Yaa Yaa
1
Yaa
Nee! Nee!
3
Nee!
Hahaha Hahaha
1
Hahaha
İşte bu! İşte bu!
6
İşte bu!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

D&P Parfüm Kodları

Giriş

reset password

Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image