Elektronik Raf Etiketleri İle Teknolojiye Adapte Olun


Teknolojik ürünlerin zamanla beraber yükselen gelişimi birçok üründe kendini göstermiştir. Elektronik raf etiketleri de etiket konusunda yapılan bir devrimdir. Geleneksel kullanıma göre oldukça pratik ve kullanışlı olan bu ürünler perakendeci olarak satış yapan firmaların kablosuz bir biçimde ürün özelliklerine dair yenileme ve değiştirme avantajını sağlar.

Elektronik Raf Etiketi Modelleri

Hareketli ekran, dinamik ekran ve çoklu gösterim gibi seçeneklere göre modelleme yapılır. Buna göre elektronik raf etiketi modelleri G1 Retail Tag, G Tag S ve S Tag + olarak sıralanabilir. Bunan göre G1 Retail Tag çoklu ekran gösterimine sahip olması açısından pratiktir. G Tag S hareketli bir ekran yapısına sahiptir. Bu da dinamik ve yenilebilirlik sağlar. S Tag + ise yüksek genişliği ve dinamikliğinin yanı sıra otomatik bir biçimde uzaktan yönetim kontrolü sağlaması açısından kullanışlıdır.

Elektronik Raf Etiketleri Nerede Kullanılır?

Etiketler bir ürün için fiyat gösteriminde tercih edilirler. Buna göre farklı elektronik raf etiket modelleri arasından seçim yapılarak fiyat göstermek için herhangi bir satış mağazasında kullanılabilirler. Genellikle perakende satış yapan büyük mağazalarda fiyat ve diğer ürün özelliklerinin gösterilmesi amacı ile tercih edilmektedir.

Elektronik Raf Etiketi Kullanışlı Mıdır?

Elektronik ürünler kullanılırken sıkıntı yaratabilir gibi bir algı bulunmaktadır. Bazı uygun olmayan durumlarda sorun oluşsa da genel olarak uzaktan değişim özelliği, çoklu ekran göstergesine sahip olması ve daha okunabilir olması gibi özellikleri sayesinde oldukça kullanışlıdır.

Kaynak : Ucge.com.tr

What's Your Reaction?
Waoow Waoow
0
Waoow
Yaa Yaa
0
Yaa
Nee! Nee!
0
Nee!
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
İşte bu! İşte bu!
0
İşte bu!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Elektronik Raf Etiketleri İle Teknolojiye Adapte Olun

Giriş

reset password

Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image