Grafik Modasını Yakalamak için Öneriler


İddialı, dikkat çekici ve cesur bir moda daha podyumlardan sokaklara taşmaya başladı. Bir zamanlar çoğunlukla dekorasyonda kullanılan grafik öğeler, artık kıyafet ve aksesuarlar aracılığıyla hayatımızda yer alıyorlar. Elbette daha kullanılabilir kumaşlar, tasarımlar ve dokularla…

Grafik modasını yakalamak için, pek çok farklı kombin yapabilirsiniz. Giyim, aksesuar ve makyaj ile bu akımı yakalamanın detaylarından bahsedelim. Grafik modasının temel parçalarını anlamak daha kolay kombinler yapmanıza yardımcı olabilir.

Grafik modası, birbirini tekrar eden desenler, tok renkler, sürüp giden akıcı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Örneğin, siyah beyaz kalın çizgilerden oluşan bir tulum bu akım için iyi bir parça. Böyle bir tulumla, sıcak renklerde bir çift ayakkabı çok iyi olabilir. Belirgin sınırlarla iki ya da üç renkten oluşan bluzlar da doğru seçim. Böyle bir bluzu yalın bir makyaj ile kullanabilirsiniz.

Aksesuarlarla da grafik modasını yakalamak mümkün. Grafik öğeler taşıyan çantalar kombinlerinizi tamamlamaya hazır. Kombinlerinizdeki grafik vurgusunu artırmak için, tek renk ve büyük boyutlu kolye, küpe ve bilekliklerden yararlanabilirsiniz. Sade bir kıyafetinizi, grafik bir şal kullanarak hareketlendirmek de bu moda akımına ayak uydurmak için iyi bir tercih.

Kaynak


What's Your Reaction?
Waoow Waoow
0
Waoow
Yaa Yaa
0
Yaa
Nee! Nee!
0
Nee!
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
İşte bu! İşte bu!
0
İşte bu!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Grafik Modasını Yakalamak için Öneriler

Giriş

reset password

Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image