İş Yerinizde Mesailerinizi Unutmayın


İş Yerinizde Mesailerinizi Unutmayın

Kıdem ihbar hesaplama

ile detaylı dokümanlara ulaşarak işten çıkarıldığınızda ne kadar tazminat alacağınızı öğrenebilirsiniz. İşveren tarafından işten çıkarıldığınız andan itibaren 10 yıl içerisinde ihbar ve kıdem tazminat hesabında bulunabilirsiniz. Hesaplama aracı içerisinde ikramiye, yan haklarınız, prim ödemeleri, ek ödemeler gibi sorgulamaları da yapabilirsiniz. Net bilgi sunulduğu için sistemde istenilen bilgileri doğru bir şekilde girmeniz gerekecektir.

Fazla mesai hesaplama sayesinde belirlenen çalışma saatleri dışında fazladan yapmış olduğunuz mesailer sonucu alacağınız ücreti öğrenebilirsiniz. Hesaplama aracı haftalık olarak çalışmış olduğunuz mesai saatine göre hesaplama yapmaktadır. Haftalık çalışma saatleri değiştiği için, yapmış olduğunuz fazla mesailer sonucu da alacağınız ücretlerde değişmektedir. Haftalık çalışma süresini forma girerek hesaplama yapabilir ve alacağınız ücreti görebilirsiniz.

Emeklilik hesaplama
hizmeti sayesinde her türlü emekliliğinizi hesaplayabilirsiniz. Bağlı olduğunuz sandık türü ne olursa olsun hesaplamanız kolay bir şekilde yapılmaktadır. Hesaplama için kişisel bilgilerinizi, prim gün sayısı gibi bilgileri girdikten sonra detaylı bir şekilde hesaplama yaparak geniş dokümanlara ulaşarak emekliliğinizi kısa sürede öğrenebilirsiniz. Hizmet almak için e devlet giriş gerçekleşmek zorundadır.

 


What's Your Reaction?
Waoow Waoow
0
Waoow
Yaa Yaa
0
Yaa
Nee! Nee!
0
Nee!
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
İşte bu! İşte bu!
0
İşte bu!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İş Yerinizde Mesailerinizi Unutmayın

Giriş

reset password

Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image