Karanlık Tarafa Bekleniyorsunuz: Dark On Modası


Şimdi dolabınızdaki bütün parçaların renklerini düşünün… Pek çok beyaz, sarı, yeşil, pembe, kırmızı, siyah ve mavi vardır değil mi? Şimdi de hepsinin koyu renklere dönüştüğünü hayal edin. Siyah, mavi-siyah, mor, koyu bordo gibi renkler dolabınızda! İşte her şeyin bir anda karanlık tarafa geçmesi “dark on modası” oluyor. Yani elinizden geldiğince bütün renklerin koyu tonlarını tercih etmek, hepsi bu. Dark on, çekici, vamp ve iddialı bir akım. Hatta biraz gotik, biraz da punk. Dark on akımını günlük hayatınızda nasıl taşıyacağınızı ve ihtiyaç duyacağınız parçaları bu yazımızda görebilirsiniz.

Günlük Tarzda Dark On Doğrusu dark on akımı, günlük giyim ile çok fazla örtüşmüyor. Özel zamanlarda benimsenmesi daha çok kabul görüyor. Böyle olsa da siz dark on akımına uygun birkaç parça ile hemen tarafınızı belli edebilirsiniz.

Siyah, bordo, füme gibi renklerde tül, dantel ve satenler olmazsa olmaz. Deri kullanımını da tercihinize göre günlük giyiminize ekleyebilirsiniz. Olabildiğince karanlık ama bir o kadar da kadınsı olmak bu akımın ana amacı. Siyah deri pantolon veya eteğiniz giyin. Üstten dantel ya da tül detayları bol olan bir bluz tercih edin. Böylece kıyafet konusunda temelleri attınız. Seçeceğiniz ayakkabılar da bu tarza uygun iddialı ayakkabılar olmalı. Saç ve makyaj konusunda da tarafınızı koruyun. Platin sarısı saçlarla koyu bir makyaja ne dersiniz? Ya da siyah-mavi saçlarınızla belirgin bir makyaj. İşte günlük tarzınız dark on akımına uydu bile… Dark on akımını iç giyiminizde de yaşatmak, bütüncül bir konsept olacaktır, bunu unutmayın. Dantelin, satenin ve çekici tasarımların en yaygın kullanıldığı parçalar onlar ne de olsa. Penti’nin iç giyim serisinden, eksik parçaları tamamlayabilirsiniz.

Kaynak


What's Your Reaction?
Waoow Waoow
0
Waoow
Yaa Yaa
0
Yaa
Nee! Nee!
0
Nee!
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
İşte bu! İşte bu!
0
İşte bu!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karanlık Tarafa Bekleniyorsunuz: Dark On Modası

Giriş

reset password

Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image