Kaş Jeli Markaları


Kaşları düzgün gösteren ve daha düzenli durmasını sağlayan kaş jellerifarklı seçeneklerle reyonlarda bulunuyor. İnce kaşları daha dolgun gösteren ve seyrek kaşların daha kalın durmasında yardımcı olan kaş jeli markaları özellikleri, fiyatları ve kullanım şekilleri yazımızda.

Kaş Jeli Markaları Özellikleri ve Fiyatları

Laura Mercier Kaş Jeli

Görüntüsü eyeliner gibi olan kaş jeli sürüldüğü anda kalıcılığını uzun süre muhafaza ediyor. Fırçası ile kolay sürülebilen kaş jelinin belirgin bir ıslak görünümü yok ve oldukça doğal duruyor.

Laura Mercier Kaş Jeli Fiyatı: 97 TL.

Wet’n Wild Kaş Jeli

Şeffaf kaş jelleri bulunan wet’n wild markası sürüldüğü anda kaşları sabitleyip doğal bir görünüm sunuyor. Uyguladığınız anda seveceğiniz kaş jeli kaşları yapıştırmaz ve ıslak bir görünüm oluşturmaz ve kalıcı bir sabitleme sunar.

Wet’n Wild Kaş Jeli Fiyatı: 33 TL.

The Body Shop Kaş Jeli

Makyaj konusunda uzmanlaşan The Body Shop kaş jellerinden adını sıkça bahsettiriyor. Sürüldüğü anda kaşları yapıştırmadan sabitleyen kaş jeli oldukça doğal bir görünüm sunuyor. Küçücük şişesi olmasına rağmen uzun bir süre kullanabiliyorsunuz. Bu şeffaf kaş jelinin tek eksisi sürüldükten sonra üzerine pudra uygularsanız kaş jelinin rengi kahverengiye dönüyor.

The Body Shop Kaş Jeli Fiyatı: 35 TL.

Eyeko Brow Kaş Jeli

Renk seçenekleri ve şeffaf seçeneği ile doğal bir görünüm veren kaş jeli markalarından biri. Özellikle renkli seçeneklerinde kaşlara uygulandığında kaşlara kızıllık ve turunculuk asla oluşturmuyor. Kullanımı pratik olan kaş jelinin kıvamı oldukça orantılı. Düzenli kullanım sonucu kaşlarınızı beslediği bile söylenebilir.

Eyeko Brow Kaş Jeli Fiyatı: 60 TL.

Benefit Kaş Jeli

Farklı renk seçenekleri bulunan benefit kaş jellerini uygularken son derece dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü kolayca bulaşabilen benefit kaş jelleri anında sabitleme etkisine sahip. Sürüldüğü anda doğal görünümünden ödün vermeyen ürün kaş boşluklarını harika dolduruyor ve kaşların daha kalkık ve gür görünmesine yardımcı oluyor.

Benefit Kaş Jeli Fiyatı: 73 TL.

Essence Kaş Jeli

Kaşlarınızı kaş kalemi ile kalınlaştırdıktan sonra kaş jelini uygulayıp kolaylıkla kaşlarınızı sabitleyebilirsiniz. Sabitleme süresi çok uzun olmayan kaş jelini sık sık uygulamak gerekiyor.

Esence Kaş Jeli Fiyatı: 10 TL.

Oriflame Kaş Jeli

Kaş şekillendirici jel ile kaşlarınızı sabitleyebilir düşük kaşlarınızı kaldırabilirsiniz. İçinde bulunan bileşenler sayesinde kaşları besler ve bakımını yapar.

Oriflame Kaş Jeli Fiyatı: 20 TL.

Kaynak


What's Your Reaction?
Waoow Waoow
0
Waoow
Yaa Yaa
0
Yaa
Nee! Nee!
0
Nee!
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
İşte bu! İşte bu!
1
İşte bu!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kaş Jeli Markaları

Giriş

reset password

Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image