Konjac sünger nedir? Ne işe yarar?


Sizlere  bahsedeceğim güzellik ürünü eklips markasının konjac süngeri.Ben bu ürünü alalı 3 gün oldu ve henüz bir faydasını göremedim,zaten görmek için de erken olduğunu düşünüyorum.Konjac sünger gratislerde 15-20₺ arası bir fiyat ile beyaz ve yeşil renkleriyle mevcut.Beyaz olanın her cilt tipi için uygun,yeşil olanın ise daha çok karma ve yağlı cilt tiplerine uygun olduğu söyleniyor. Benim elimdeki yeşil olan,malum sivilce ile mücadele eden bir genç kız olduğum için istemesem de karma cilt tipine sahibim.Peki bu üç günde ilk izlenim olarak neler söylenebilirim? Bu ürün bize ne vaadediyor?

 

 

 

Bu ürün tamamen bitkisel içerikli olduğu için cildinizi hiçbir temizleme ürünü olmadan,sıktığınızda içinden çıkan bitkisel sıvısı ile temizleye yardımcı oluyor yanlız ciltte sabun gibi köpürmüyor ve bu da ister istemez psikolojikmen bizlere tam temizlenmemiş hissi bırakabiliyor.Ürünün bir başka bildiğim özelliği ise siyah noktalarda azalma vaaddettiği.Umarım işe yarar çünkü her türlü uygulamayı denedim ve kesin bir sonuç hala bulamadım. Ben ilk izlenim olarak bu ürünü beğendim sizlere tavsiye ediyorum.Süngeri nasıl kullanacağımıza gelecek olursak.

İlk aldığınızda içindeki sıvıyı bir miktar sıkıp dışarı atarsanız iyi olur.Sonra bir yerde güzelce hava alacak şekilde bekletin,yüzünüze sürmeden 5 dk önce ılık bir suyun içine koyun daha sonra yüzünüze sürmeden musluktan bir kere akıtın ve dairesel olarak yüzünüzde gezdirin.Ben bu süngerden memnun kalacağım gibime geliyor umarım kalırım ve sizi de haberdar ederim şimdilik kendinize iyi bakın bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

What's Your Reaction?
Waoow Waoow
2
Waoow
Yaa Yaa
1
Yaa
Nee! Nee!
0
Nee!
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
İşte bu! İşte bu!
1
İşte bu!

Comments 3

  1. Ürünü daha önce hiç duymadım faydali bir urune benziyor makale de işi güzel özetlemiş teşekürler

  2. Ürünü sayenizde duymuş oldum ve bilgi edindim almaya karar verdim. Sayenizde ürün hakkında iyi bilgi edinmiş oldum teşekkürler modayelkeni

  3. Daha önce bu ürünü hiç duymadım ve kullanmadım bu yazı okuduktan sonra bi deneyeceğim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Konjac sünger nedir? Ne işe yarar?

Giriş

reset password

Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image