MAYBELLİNE LASH SENSATİONAL , H&M ŞARJ KABLOSU, BABY LIPS , Ürün Yorumlarım


Hepinize tekrardan merhaba…

Bu yazımda birkaç tane ürün hakkında fikirlerimi yazmak istedim. İsterseniz başlayayım.

H&M ŞARJ KABLOSU:    
Açıkcası ben bu ürünü h&m ye girdiğimde direk rengine tutularak almak istemiştim. Birçok renk seçeneği var. Sarı,yeşil,siyah-beyaz vs…

Kullanış bakımından tabiki bir gerçek ıphone şarjı kadar hızlı doldurmasa da telefona taktığımız girişin ıphone modelinde nekadar çok dandik olduğunu sanırım çoğumuz biliyordur. Belkide sırf bu yüzden bile bu kablo tercih edilebilir. Ben kendime aldıktan sonra evdekiler de kullanış olarak çok beğendiği için gittim ve 3 tane daha aldım. Sanırım artık uzuun bir süre h&m kablosu ile yolumuza devam edeceğiz. Teşekkürler h&m.:)

MAYBELLİNE LASH SENSATİONAL:

Tek kelime ile bana göre tam bir facia.

Birçok ünlü blogger önce önce bitiremedi,birçok yerde reklamları karşıma çıktı, haliyle denemezsem olmazdı. Benim kirpiklerim orta derecede ve biraz kıvrık. Elinde olsa bütün kirpiklerimi tek tel yapacak bir fırçaya sahip. Hiç bir şekilde tek tek, gür gösterecek şekilde ayıramıyor. Ve olduğundan daha seyrek gösteriyor. Kısacası “bana göre” (herkesin kirpik yapısı,istediği görünüm farklı olduğu için) bana göre tam bir facia.

BABY LIPS:

Kızlar bu fotoğrafta gördüğünüz iki markadan bunlar ve bunların benzerlerini asla almayın,aldırmayın. Hem dudakları yapış yapış yapıyor,hem asla nem vermiyor,hemde 2 dakika sonra ortadan kayboluyor. Gidin blistex alın benim favori kışın dudak kurtarıcı markam.

What's Your Reaction?
Waoow Waoow
2
Waoow
Yaa Yaa
0
Yaa
Nee! Nee!
3
Nee!
Hahaha Hahaha
3
Hahaha
İşte bu! İşte bu!
2
İşte bu!

Comments 2

  1. aslında alırken markalarına ve internetteki yorumlarına hiç bakmıyordum fakay pişman oldum diyebilirim ürünler ile ilgili yorumlarınızı dikkate alıp bundan sonra her ürün için dediklerinizi göz önünde bulundurarak alışveriş yapacağım

  2. Bazı ürünlerin hakkında araştırma yapmadan alıyorum genellikle güzel ürünler ama arada hayal kırıklığı olmuyor değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MAYBELLİNE LASH SENSATİONAL , H&M ŞARJ KABLOSU, BABY LIPS , Ürün Yorumlarım

Giriş

reset password

Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image