Pastel Daylong vs The Balm Meet Matt(e)


Tekrardan merhaba.

Tahminimce çoğu hemcinsim en az ikisinden birini duymuştur. Ben sizlere bu iki marka hakkındaki deneyimlerimi ve düşüncelerimi paylaşacağım.

İlk olarak fiyatlarından bahsedeyim. Pastel markasının likit rujları 20 ila 23₺ küsür civarda mağazadan mağazaya değişiyor. The balm ise biraz daha pahalı sanırsam 40 küsürdü.

Açıkcası ben hem sürüm olarak hemde kalıcılık olarak pasteli daha çok beyendiğimi söylemeliyim. Gün içerisinde bir kere tazeledikten sonra akşama kadar ilk sürdüğüm haliyle kalıyor. The balm ın sevdiğim yönlerini söyleyecek olursam bu rujları da çok seviyorum aslında. Kokuları gayet hoş ve sürdükten sonra dudakta o mentollü çok hafif bir yanma hissi verişi sanki dudaklarınızı dolgunlaştırmış etkisi veriyor. The balm ın yapısı pastele göre biraz daha ince, kalıcılık olarak yüksek derecede fakat bana soracak olursanız the balm a iki katını vermek yerine pastelden iki tane ruj alın eminim memnun kalacaksınız. Bendeki renkleri The balm: Commited-Trustworty Pastel Daylong Kissproof: 23 ve 15 numara.


What's Your Reaction?
Waoow Waoow
0
Waoow
Yaa Yaa
0
Yaa
Nee! Nee!
1
Nee!
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
İşte bu! İşte bu!
1
İşte bu!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pastel Daylong vs The Balm Meet Matt(e)

Giriş

reset password

Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image