Pop-Art Modası Her Yerde!


Pop-art deyince herkesin aklına gelecek olan ilk eser, Andy Warhol’un Shot Marilyns eseri olabilir. Pop-art sanatının ikonu olan bu eser, yeni ve bambaşka eserlere ilham oldu. Farklı malzemeleri ve farklı sanat akımlarını bir araya getiren bu akım, hayatımızın her alanına etki ediyor. Genel kültür bilgilerimizi tazeledik ve artık işin moda kısmından bahsedebiliriz.

Modada pop-art, dekorasyonda pop-art, eğlencede pop-art… Pop-art bu kadar çeşitli ve eğlenceliyken, moda olması kaçınılmazdı! Pop-art modasının öncüsü olan parçalara bakalım. Bu yaz pop-art modasına ayak uydurmak için neler yapmalı?

Pop-art modasında tüm renkler olabilecek en canlı hallerindeler. Canlı bir kırmızı, parlak bir mavi ve tam bir sarı. Bu renklerin beyaz ve siyah zeminlerde olmasına dikkat. İşte pop-art modasının ana renkleri. Geometrik çizgiler, kareli tasarımlar, puantiyeler, çizgi romanlardan fırlamış gibi görünen figürler pop-art modasının tasarım hatları. Pop-art modasının işlerini taşıyan kıyafetleri bu yaz dolabınızda mutlaka bulundurun.

Kaynak


What's Your Reaction?
Waoow Waoow
0
Waoow
Yaa Yaa
0
Yaa
Nee! Nee!
0
Nee!
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
İşte bu! İşte bu!
0
İşte bu!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pop-Art Modası Her Yerde!

Giriş

reset password

Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image