Sevgiliyi Arkadaşla Tatile Yollamamak İçin Geçerli Sebepler!!


Çoğu insanın başına gelmiştir. Sevgilisi tatile gider ve gelene kadar öldü mü kaldı mı sorusunu neredeyse her gün korkarak yaşamak zorunda kalırsınız. Mesaj atarsınız havuzdaydım der. Ararsınız uyuyordum der vs vs. Başta kıyamazsınız eğlensin biraz kafa dağıtsın istersiniz fakat durum hiç de istediğiniz gibi sonuçlanmayabilir.Ve sonra bir bakmışsınız ki kuş yuvadan uçmuş gitmiş beybisi.

İşte şimdi ilişkide yeni olanlar için bu durumu engellemeye zemin hazırlamak adına yazdığım bu yazıyı sizlere paylaşmak istedim.

  • Arkadaşları gittiği için yapacak birşeyi olmadığını söyleyen masum sevgililer birk bakmışsınız ki karşı cinsin soyunma kabininde göz banyosu yapıyor!!
  • Yaz aşkı yada tek gecelik ilişki araştırmalara göre erkelerde daha sık görülen bi durum. Ruhunuz bile duymadan yapılan, frenleri gevşeyen bir sevgili ister misiniz?
  • Kavga,tartışma, stres yok oh be ne rahat düşüncesine kapıldığında ne olacak?Sonunu ben bile düşünemiyorum.
  • Sen varken sağını solunu havluyla çekiştiren adam şimdi aklına gelebilecek her tip kızı görecek durumda olması sence de ürkütücü değil mi?Tamam tamam sen ona güveniyorsun. Umarım bu dediğine pişman olmazsın.
  • Arkadaşlarıyla eğlenirken telefonu alıp seni bilgilendirmek aklına gelir mi? Muamma.

What's Your Reaction?
Waoow Waoow
3
Waoow
Yaa Yaa
0
Yaa
Nee! Nee!
2
Nee!
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
İşte bu! İşte bu!
2
İşte bu!

Comments 4

  1. Zaten yollamayacaktım erkek arkadaşımı, yazıyı okudum tekrardan yollamama kararı aldım teşekkürler ☺

  2. Erkek arkadşım gitmeyi planlıyordu bu yazıyla birlikte kesinlikle göndermeyeceğim ama şuda var bende arkadaşlarımla gitmeyi düşünüyorum bende gidemiyeceğim.

    1. Herşey karşılıklı canım benim maalesef. İkili ilişkilerde eşitlik bence oldukça önemli zira birbirinize güvendiğiniz sürece bazı durumlarda tölerans gösterilebilir diye düşünüyorum..:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sevgiliyi Arkadaşla Tatile Yollamamak İçin Geçerli Sebepler!!

Giriş

reset password

Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image