Sudocrem işe yarıyor mu ?


Merhaba arkadaşlar bugünkü konum sivilceli ciltlerden muzdarip kişilere yönelik olacak.Öncelikle sudocrem i ilk duyanlar için ürünü tanıtayım.Bu krem eczanelerde satılıyor,asıl amacı pişik olmuş bebeklerin popolarını yumuşatmak ve nemlendirmek. Fakat uzun bir süre önce YouTube da gezinirken sivilceli ciltlere önerildiğini gördüm.Merak edip tabikide koştum kaptım eczaneden.Ürün beyaz,hafif katı kıvamda bir krem.Gece yüzünüze ister lokal(bölgesel) olarak ister tüm yüze sürüp yatıyorsunuz sabah da iyice temizliyorsunuz.Bu kremle ilgili neredeyse tüm videoları izledim.

Genelde ilk gün tek tük sivilceleri söndürdüğünü söylüyorlar fakat ben böyle bir etkisini görmedim.Yaklaşık bir ay düzenli kullandıktan sonra çevremdekiler yüzüme güzel birşey olduğunu canlılık geldiğini söylediler. Regl döneminde çıkan sivilceler konusunda pek bir başarısını gördüğüm söylenemez fakat genel olarak yüzümde oluşan sivilce izlerini bir nebze olsun yok etti diye düşünüyorum.Bu ürünün bazıları yara izleri için de tedavi edici olarak işe yaradığını söylüyorlar benim yüzümde böyle bir etki yarattı başka bir bölgemdeki yara izine ne denli iyi gelir bilemeyeceğim fakat her cilt tipinde aynı etkiyi göstermediği için biraz deneme yanılma yoluyla sonuca varabileceğinizi söylemeliyim.

İlk olarak küçük boyunu alıp sizdeki etkisini gördükten sonra karar verirseniz hem gereksiz masraf yapmamış olursunuz hemde zaman kaybı yaşamadan başka yöntem deneme fırsatınız olmuş olur.

What's Your Reaction?
Waoow Waoow
1
Waoow
Yaa Yaa
1
Yaa
Nee! Nee!
4
Nee!
Hahaha Hahaha
1
Hahaha
İşte bu! İşte bu!
3
İşte bu!

Comments 8

  1. Ürünü almayı düşünüyrdum bu makale sayesinde çok güzel bilgi edindim teşekkürler

  2. Çoğu gencin ergenlikte yaşadığı sivilce sorununa aranan cevaplardan biride elbette kremler, sudocremi hiç denemedim ama bu makale sayesinde deneyeceğim.Teşekkürler.

  3. Kremin etkisi kişiden kişiye değişiyor olabilir denemek lazım aslında pahalı değilse.

  4. Ben bu kremi kardeşim için kullandıklarını biliyorumda yüz için hiç denemedim

  5. Bu ürün için baya düşünmüştüm.Blogunuzu okuyarak daha güzel bir karar verdim.Çok iyisiniz teşekkürler.

  6. Sudocreamı çok kullandım ve kullanmaya da devam ediyorum.Gerçekten işe yarıyor fakat farklı kullanım alanları kremin kullanımını zorlaştırıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sudocrem işe yarıyor mu ?

Giriş

reset password

Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image