Vitiligo Kapatıcı Kremler


Vitiligo Kapatıcı Kremler

Sinir bozucu bir hastalık olan vitiligo kadınların psikolojisini oldukça kötü etkiler. Ciltte beyaz renkler oluşturan vitiligo için kapatıcı kremler kullanabilirsiniz. Bu kremleri doğru şekilde sürmek ve uygulamak oldukça önemlidir. Örneğin cildinize sürdüğünüz bir nemlendirici ile aynı kefeye koyamazsınız. Aksi taktirde ciltte vitiligo daha kötü görünür ve kremin hiçbir faydası olmaz.

Vitiligo Kapatıcı Kremler Nelerdir?

Vereceğimiz vitiligo kapatıcı kremler sadece beyaz lekelerin üzerine uygulanmalıdır. Kremi ince tabakalar halinde sürerek istediğiniz renk alana kadar tekrar edin ama birden bolca kremi beyaz lekenin üzerine uygulamayın. Bu kremler normal günlerde 5 gün cilt rengini değiştirmeden durabilirken deniz girildiğinde 1 – 2 gün içinde etkisini kaybediyor.

Viticolor Vitiligo Kapatıcı Jel Krem

İçindeki aparatın düz tarafı ile lekenin ortasında küçük dokunuşlarla kremi yavaşça uygulayın. Özellikle akşamları yatmadan kremi uygulamanız tavsiye edilmektedir. Çünkü kremin 8 saat önce cilde uygulanması kremin etkin olması için gereklidir. Herhangi bir davete gidecekseniz de akşamdan uygulama yapmak en doğrusudur.

Drula Vital Pigment Vitiligo Kremi

Drula vitiligo kremini yaz aylarında koruyucu bir krem ile uygulamak gerekmektedir. 8 ay ömrü olan krem açıldıktan sonra bu süre içinde tüketilmelidir. İçinde aparatı olmasa da parmaklarınızla lekenin olduğu yere rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Fakat kremi uyguladıktan sonra ellerinizi güzelce temizlemeye özen gösterin. Cilde uygulanmasında herhangi bir yan etkisi olmadığı söylenmektedir.

Kaynak


What's Your Reaction?
Waoow Waoow
0
Waoow
Yaa Yaa
0
Yaa
Nee! Nee!
1
Nee!
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
İşte bu! İşte bu!
1
İşte bu!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vitiligo Kapatıcı Kremler

Giriş

reset password

Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image