Xeragel Yara ve Yanık Kremi


Vücutta bulunan yara, yanık ve ameliyat izlerinde etkili olan Xeragel kremkuruduktan sonra üzerine kozmetik ürünler uygulanabiliyor. Çocuklarda da kullanılabilen krem el, kol, yüz, boyun, dirsek, bacak ve ayaklarda kullanılabiliyor.

Açık yaralar üzerine uygulanmaması gereken Xeragel krem, göz, ağız ve burun deliklerinden de uzak tutulmalıdır. Etkinliği kanıtlanmış olan Xeragel krem uygulanmadan önce yara izinin bulunduğu bölge iyice temizlenmelidir.

Xeragel Krem Nasıl Kullanılır

Xeragel krem sürülmeden önce ılık su yardımıyla cildinizi temizleyip kurulamalısınız. Ardından kremi yara izi olan bölgeye masaj yaparak 10 dakika boyunca yedirin. Krem, günde 2 kere uygulanmalı ve düzenli olarak 12 hafta tedaviye devam edilmelidir. Xeragel krem fiyatı yaklaşık 50 TL civarındadır. Düzenli kullanım sonrası yara izleri üzerinde başarılı sonuçları vardır.

Geçmeyen izlerin kapanması için kullanılan Xeragel krem %100 silikon jel bir üründür. Xeragel kremin faydalarından yararlanmak istiyorsanız doktorunuza danışmalı ve onun onayını almalısınız.

Kaynak


What's Your Reaction?
Waoow Waoow
0
Waoow
Yaa Yaa
1
Yaa
Nee! Nee!
2
Nee!
Hahaha Hahaha
2
Hahaha
İşte bu! İşte bu!
2
İşte bu!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xeragel Yara ve Yanık Kremi

Giriş

reset password

Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image