Yılan Yağı Sakal Çıkarır Mı ?


Sakal uzatan yağlar arasında ilk sırada gösterilen yılan yağı, erkeklerin çoğu zaman sakal problemleri için doğal çözüm bulduğu en faydalı üründür. Erkeklerin estetik görünüşlerinde de kadınlar nasıl saçlarına önem veriyorlarsa onların da sakallarının şekline ve gürlüğüne önem verdikleri bir gerçekti.

Hal böyleyken az sakalı olan, sakal dökülmesi yaşayan veya yeteri miktarda sakalı çıkmayan erkeklerin demoralize oldukları durumlarda faydalandıkları başlıca doğal ürün yılan yağı olmaktadır. Yılan yağının haricinde denenen her gün sakal traşı olma durumu hem cildi tahriş ederken hem de yılan yağının sağladığı faydalı etkiyi cilde verememektedir.

Bazı erkeklerde de sakalın az miktarda da değil hiç çıkmaması, direkt olarak kendilerinin negatif olarak etkilenmelerine ve sosyal ortamlarında kendilerini ciddi anlamda kötü hissetmelerine yol açmaktadır.

Bu durumun tamamen bu bireylerin istekleri dışında gerçekleşmesi durumu da göz önünde bulundurulursa, bu durumun önüne geçilebilmesi adına da denenen faktörlerin mutlaka etki göstermesine yönelik istekleri normal karşılanmalıdır.

Yılan yağı sakal için nasıl kullanılır?

Konuyla alakalı ilk olarak söylenecek kısımbu yağın mutlaka aktarlardan ya da eczaneler gibi doğal ürünler satan yerlerden saf yılan yağı alınması durumudur. Eğer dışarıya çıkıp yağı bu tip mekanlarda aramak istemezseniz de internette doğal ürünler satan sitelerden siparişini sağlamanız mümkündür.

Ürünü satın aldıktan sonra yılan yağı sakala kullanımı, özellikle sakal çıkmayan ve döküntü olan yerlerden başlanarak beş ya da altı damla yılan yağını masaj yaparak sürülmesiyle devam etmektedir. Masaj yapılarak sürülmesinin sebebi sakal diplerinin iyice bu yağı yemesinin sağlanmasıdır.

Uygulamanın beş ay süresince haftada bir kaç kez olacak şekilde her uygulamada 15 dakikalık uygulamalar şeklinde yapılması gerekmektedir. Bu şekilde yapılan uygulamalardan kesin ve net bir şekilde sonuç alınacak ve sakalların kısa sürede çıkmaya başladığını hatta uzayarak gürleştiğini gözle görmek mümkündür.

Kaynak


What's Your Reaction?
Waoow Waoow
2
Waoow
Yaa Yaa
7
Yaa
Nee! Nee!
19
Nee!
Hahaha Hahaha
5
Hahaha
İşte bu! İşte bu!
24
İşte bu!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yılan Yağı Sakal Çıkarır Mı ?

Giriş

reset password

Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image