L’oreal Paris Saf Kil Detoks Jeli


Uzun bir aradan sonra yeniden merhaba. 🙂 Bugün sizlere yaklaşık iki haftadır kullandığım yüz yıkama jelimden bahsedeceğim. Loreal Paris in detoks yüz yıkama jeli. Kokusu gerçekten çok hoş bir çiçek bahçesini andırıyor. Fakat içerisinde ptafüm olduğu için hoş kokuyor olsada temiz bir içeriği olduğunu söyleyemem. Hassas ciltlerde biraz sıkıntı yaşanabilir.Görüntüsü siyah gri arası. Yüzünüze sürdüğünüzde grileşiyor. Köpürüp iyice yüzünüze yedirdikten sonra gerçekten de cildinizin kirlerden arındığını fark ediyorsunuz. Neredeyse her üründe yıkadıktan sonra kuruluk,gerginlik hissi bende oldukça az etki gösterdi. Hatta bu ürün tahminimce oluşacak sivilceleri bile biraz da olsa temizlemekte başarılı. Ben bu ürünü sabahları yüzümü yıkamak için kullanıyorum akşam ise farklı bir jel kullanıyorum birdahaki yazımda sizlere ondan da bahsedeceğim. Kısacası bu yüz yıkama jeli parfüm gibi maddelere hassasiyeti olan kişiler için uygun olmayabilir daha çok normal ciltlere uygun olduğunu düşünüyorum. Bir değerlendirme yapacak olursam 10 üzerinden 8 verebilirim. Yazımı okuduğunuz için teşekkür ederim bir dahaki yazımda görüşmek üzere..:)

What's Your Reaction?
Waoow Waoow
0
Waoow
Yaa Yaa
0
Yaa
Nee! Nee!
1
Nee!
Hahaha Hahaha
1
Hahaha
İşte bu! İşte bu!
2
İşte bu!

Comments 6

  1. Siyah noktaların temizliği amaçlı kullanılabilir anladığım kadarıyla. Yağlı bir cildim var bunun için de faydalı olur mu acaba?

    1. Öncelikle siyah nokta tıkalı,yağ dolu gözenektir. İçini temizlemedikçe bu tür ürünlerin fazla fayda göstermesini beklememek gerekir:)

  2. Bu tür yüz yıkama jellerini kullanmamaya özen gösteriyorum, çok itici geliyor üst üste kullanım sonrası 2 gün bile ara versen eski haline dönüyor.

  3. Loreal Paris’ in ürünlerini zaten çok beğeniyorum. Bu ürünü bu sitede gördüm. Bulursam denemeyi düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

L’oreal Paris Saf Kil Detoks Jeli

Giriş

reset password

Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Poll
Story
List
Open List
Ranked List
Meme
Video
Audio
Image